Бібліотека Переяслав-Хмельницького ЦПТО заснована 48 років тому.

За час свого існування вона перетворилась на сучасний освітній та культурний центр навчального закладу, який забезпечує якісне бібліотечно-інформаційне обслуговування учнів, викладачів, майстрів виробничого навчання та співробітників ЦПТО. Вона оснащена комп’ютером та телевізором.

Фонд бібліотеки налічує 50 тисяч примірників літератури за різними напрямками відповідно до потреб навчального закладу.

За рік бібліотекарем видається -27 тисяч примірників літератури. 631 читач користується послугами бібліотеки. В бібліотеці проводяться такі форми роботи : «День інформації», «День бібліографії», тематичні перегляди. Великою популярністю серед учнів користуються вікторини, брейн-ринги, усні журнали, літературно-художні вечори, зустрічі з цікавими людьми, які проводяться в бібліотеці. Також проводяться перегляди літератури, книжкові виставки, бібліографічні огляди, з метою ознайомлення читачів з фондом бібліотеки.

В бібліотеці є алфавітний і систематичний каталоги. Картотеки: книго забезпеченості, періодичних видань, краєзнавча  та ін..

Площа бібліотеки-102 м2

Читальна зала       -48 м2