Наші досягнення

Наш навчальний заклад гордиться учнями, які досконало оволодівають знаннями, що необхідні для працевлаштування та конкурентоспроможності на ринку праці.

Загродський Евген у 2009 році здобув ІІ місце на обласному конкурсі серед учнів ПТНЗ за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

Щербак Юрій у 2010 році здобув ІІІ місце на обласному конкурсі за цією ж професією.

Масло Олександр у 2010 році здобув І місце в обласному конкурсі серед учнів ПТНЗ за професією «Слюсар з ремонту сільськогосподарської техніки».

Слюзенок Володимир у 2011 році здобув ІІІ місце в обласному конкурсі за цією ж професією.

Юзвенко Інна у 2011 році здобула ІІІ місце в обласному конкурсі серед учнів ПТНЗ за професією «Кондитер».

Моспан Іванна  у 2007 році здобула ІІ місце в обласному конкурсі серед учнів ПНТЗ за професією «Кравець».

Малишко Роман у 2008 році здобув ІІ місце в обласному конкурсі серед учнів ПТНЗ за професією «Оператор комп’ютерного набору».

Недбайло Наталія у 2010 році здобула ІІ місце в обласному конкурсі серед учнів ПТНЗ за професією «Закрійник».

Черниш Тамара  у 2010 здобула ІІІ місце у цьому ж конкурсі.

Відмінники

Прізвище, ім’я  учня