Виховна робота

Із  закінченням уроків життя в ЦПТО не припиняється.  Працюють гуртки і спортивні  секції, до уваги учнів – широка панорама позакласних заходів: тематичні вечори, конкурси, усні журнали, «круглі  столи»,  предметні  та професійні тижні,   різноманітні лекторії, працюють мистецька та музичні вітальні, клуб цікавих зустрічей.

Із задоволенням  займаються учні в молодіжному театрі «Кредо» (художній керівник І.А.Олійник).
Силами аматорів поставлені п’єси українських та зарубіжних авторів: О.Уайльда «Як важливо бути серйозним», С.Васильченка «На перші гулі», О.Довженка «Юність», М.Гоголь «Вечори на хуторі поблизу Диканьки»
  та ін.. Театр «Кредо» лауреат обласного конкурсу "На крилах юності".

Жодне свято в ЦПТО не обходиться без участі танцювального колективу «Альта» (керівник Л.В.Черниш). В його репертуарі народні та сучасні  естрадні танці. Танцювальний колектив бере активну участь в міських та районних  заходах, етнографічних святах. Є лауреатом обласного конкурсу «На крилах юності».

Багато уваги приділяється нашому навчальному закладі краєзнавчий роботі, адже знання про рідний край так само необхідні для духовного розвитку , як уміння читати і писати. Викладачі історії проводять для учнів  краєзнавчі вечори та тематичні екскурсії по нашому древньому місту, а майстри й класні керівники організовують відвідування музеїв.

На вечорах в музичній вітальні учні знайомляться з творами класиків  світової музики, вчаться розуміти музичні твори.

Прилучити учнів до світу мистецтва, навчити розуміти живопис, познайомити з кращими зразками образотворчого мистецтва та їх творцями –така мета мистецької вітальні. Тут проводяться вечори, присвячені творчості окремих художників, заочні подорожі кращими музеями образотворчого мистецтва, тематичні вечори.

Із задоволенням беруть учні участь в різноманітних спортивних заходах.  Викладачі фізичного виховання проводять не тільки змагання з баскетболу, волейболу, футболу, настільного тенісу, шахів, шашок, силових видів спорту, а й Дні здоров’я, спортивні свята, «Козацькі ігри», «Веселі старти»  тощо.