Методичне об'єднання викладачів та майстрів в/н з професій сільськогосподарського профілю

Голова комісії

КУЧЕРЕНКО

ВІКТОР АНАТОЛІЙОВИЧ

Вища категорія,

Викладач спецпредметів

Проблема, над якою працює: «Активізація пізнавальних інтересів учнів шляхом застосування інтерактивних методів навчання та нетрадиційних прийомів».

Педагогічне кредо: «Вірте в талант і творчі сили кожного вихованця. Людина – неповторна»              (В.Сухомлинський)

БІДНИЙ

АНАТОЛІЙ РОМАНОВИЧ

Вища категорія, старший викладач,

педагогічний стаж – 36 років.

Викладач спецпредметів

Проблема, над якою працює: «Диференційовано-групова форма роботи учнів ПТНЗ на заняттях з сільськогосподарських машин».

Педагогічне кредо: "Ніщо велике ніколи не було досягнуто без ентузіазму та любові" (Р. Емерсон)

БУТНИК

ВІКТОР ПАВЛОВИЧ

Спеціаліст І категорії,

педагогічний стаж – 6 років.

Викладач спецпредметів

Проблема, над якою працює: «Форми реалізації міжпредметних зв’язків у процесі вивчення правил дорожнього руху».

Педагогічне кредо: «Щоб бути хорошим вчителем, потрібно любити те, що викладаєш і тих, кому викладаєш».

ГОЛОВАТИЙ

ВАЛЕРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

І категорія,

педагогічний стаж – 19 років.

Майстер виробничого навчання

Проблема, над якою працює: «Формування професійних навиків і вмінь учнів ПТНЗ на заняттях з водіння автомобіля».

Педагогічне кредо: «Добро не зникає безслідно, а повертається до нас».

КОНОВАЛЕНКО

ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ

Майстер виробничого навчання

Проблема, над якою працює: «Використання елементів розвивального навчання учнів ПТНЗ на заняттях з водіння автомобіля».

Педагогічне кредо: «Мій учень – чиясь єдина дитина».

КОНОВАЛЕНКО

ФЕДІР ПЕТРОВИЧ

Майстер виробничого навчання

Педагогічне кредо: "У кожної людини є сонце. Тільки не треба його гасити" (Сократ).

ЛЕГА

АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ

ІІ категорія,

педагогічний стаж – 5 років.

Майстер виробничого навчання

Проблема, над якою працює: «Формування творчої особистості учнів ПТНЗ на заняттях виробничого навчання».

Педагогічне кредо: «Навчаючи – учись, навчаючи – твори, у процесі творчості – навчай».

ЛИСЕНКО

МИКОЛА ІВАНОВИЧ

Спеціаліст,

педагогічний стаж – 5 років.

Майстер виробничого навчання

Педагогічне кредо: «У серце ввійде лише те, що йде від серця».

ЛІТУН

ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Спеціаліст,

педагогічний стаж – 3 роки.

Майстер виробничого навчання

Проблема, над якою працює: «Формування в учнів ПТНЗ умінь та навичок самостійної роботи на заняттях виробничого навчання».

Педагогічне кредо: «Немає в світі пагорба, якого неможливо врешті-решт не досягти».

РУБАЦЬКИЙ

АНАТОЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

І категорія,

педагогічний стаж – 17 років.

Майстер виробничого навчання

Проблема, над якою працює: «Творчі завдання – засіб активізації пізнавальної діяльності учнів».

Педагогічне кредо: «Чим більше знаєш, тим більше можеш» ( Е. Абу).

ЯНІЦЬКИЙ

ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ

І категорія,

педагогічний стаж – 13 років.

Майстер виробничого навчання

Проблема, над якою працює: «Розвиток творчого мислення учнів ПТНЗ на заняттях виробничого навчання».

Педагогічне кредо: «Працювати так, щоб навчання приносило учням радість і задоволення».

ЯРЕМА

СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

Спеціаліст,

педагогічний стаж – 1 рік.

Майстер виробничого навчання

Проблема, над якою працює: «Форми та методи підвищення ефективності виробничого навчання в ПТНЗ».

Педагогічне кредо: "Скільки б ти не жив, усе життя треба навчатися" (Сенека).