Методичне об'єднання викладачів та майстрів в/н з професій торгівлі та громадського харчування

Голова комісії

ГАЙДАР

НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

Вища категорія,

педагогічний стаж – 6 років.

Викладач спецпредметів

Проблема, над якою працює: «Впровадження інноваційних методів навчання при проведенні уроків кулінарії та кондитерського виробництва».

Педагогічне кредо: “Любити життя і цінувати кожну його хвилину. Нести радість. У книгах шукати істину, у людях – мудрість”.

ДОГОТАР

НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА

Вища категорія, старший викладач

педагогічний стаж – 16 років.

Викладач спецпредметів

Проблема, над якою працює: «Впровадження інноваційних методів навчання при проведенні уроків з організації виробництва».

Педагогічне кредо: «Підіть далі, ніж вас просять чи зобов’язують, зробіть більше, ніж від вас чекають, - у цьому полягає успіх» (Перрі Пекстон).

ЛОПАТА

НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА

Спеціаліст,

педагогічний стаж – 2 роки.

Проблема, над якою працює:

Педагогічне кредо: «Освіта — скарб; праця — ключ до нього» (П. Буаст).

ПАРФЕНОВА

ЛЮДМИЛА ГРИГОРІВНА

І категорія,

педагогічний стаж – 11 років.

Майстер виробничого навчання

Проблема, над якою працює: «Впровадження інноваційних технологій при проведенні уроків виробничого навчання».

Педагогічне кредо: «Учитись важко, а учить ще важче, але не мусиш зупинятись ти. Як учням віддаєш усе найкраще, то й сам сягнеш нової висоти».

ЯКОВЕНКО

ЛАРИСА ПЕТРІВНА

І категорія,

педагогічний стаж – 9 років.

Майстер виробничого навчання

Проблема, над якою працює: «Новітні технології при приготуванні холодних страв та закусок».

Педагогічне кредо: «Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей - талант, вміння їх вирощувати – мистецтво. Але найважливішим є любов до дитини!»

КОЛОТКОВА

ВІКТОРІЯ МИКОЛАЇВНА

І категорія,

педагогічний стаж – 9 років.

Майстер виробничого навчання

Проблема, над якою працює: «Особливості новітніх технологій при оформленні тортів та тістечок».

Педагогічне кредо: «Щастя людини в спорідненій праці».

МОСКАЛЕНКО

ЛІДІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

ІІ категорія,

педагогічний стаж – 4 роки.

Майстер виробничого навчання

Проблема, над якою працює: «Використання інноваційних технологій при проведенні уроків виробничого навчання».

Педагогічне кредо: «Жити — значить працювати. Праця є життя людини» (Вольтер)

СЕРДЮК

ЛАРИСА ВОЛОДИМИРІВНА

ІІ категорія,

педагогічний стаж – 4 роки.

Майстер виробничого навчання

Проблема, над якою працює: «Впровадження сучасних технологій в приготуванні їжі».

Педагогічне кредо: «Поєднувати в собі любов до справи і до учнів».

ЛИТВИНЕНКО

ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА

ІІ категорія,

педагогічний стаж – 7 років.

Майстер виробничого навчання

Проблема, над якою працює: «Застосування нетрадиційних форм навчання на уроках виробничого навчання».

Педагогічне кредо: «Життєва позиція – йти вперед і ніколи не зупинятися на досягнутому».

ГУРА

АЛЛА ВАСИЛІВНА

Спеціаліст,

педагогічний стаж – 1 рік.

Проблема, над якою працює:

Педагогічне кредо: «Жодна велика перемога неможлива, якщо їй не передує мала перемога над собою» (Леонов Л.)

РАДІОНЕНКО

ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА

Спеціаліст,

педагогічний стаж – 1 рік.

Проблема, над якою працює:

Педагогічне кредо: «Підтримуйте в дітях бажання до оновлення, якщо ви хочете виховати в них риси нової людини».